MHP İl teşkilat başkanı Yüksel Aydın Fatih İlçe  Başkanı Ali ÇolakMilliyetçi Hareket Partisi Fatih ilçe teşkilatı 3. Bölge Mahalle teşkilatları tanışma toplantısı İl ve ilçe yöneticilerin ve yoğun bir gönüldeş vatandaşımızın katılımı ile gerçekleşti. 
12/02/2010 Cuma günü K.M.Paşa Can düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıda salon misafirlere dar geldi, birçok misafirin izdiham nedeniyle salondan erken ayrılmalarına sebep oldu. 
         MHP il yönetiminden yoğun katılımın olduğu toplantıya Fatih ilçe yönetimi tam kadro katıldı. 3. bölge Mahalle teşkilat mensupları Halkımızın bu toplantımıza yoğunlukla katılacağını tahmin ediyorduk fakat tahminlerimiz alt üst oldu Beklentimizin üzerinde katılım nedeniyle birçok misafirimizi ağırlayacak imkan bulamadık, kendilerinden özür dileriz dediler. Yoğun kalabalığa rağmen misafirlere ikram edilen etli pilav ayran ve tatlı konusunda tedbirler alınmış bu konuda mahcup olmadıklarını gördük, yoğunlukla gençler toplantıyı ayakta izledirler. Mecburen ikramları da ayakta kabul ettiler.

      MHP 3. bölge teşkilatı toplu haldeToplantıyı Bölge Başkanı Hüseyin Aytemur selamlama konuşması ile açarak davete icabet eden MHP gönüldeşlerine ilgilerinden dolayı teşekkür etti.  Fatih İlçe başkanı Ali Çolak Fatih'te ezberleri bozduklarını, İlk seçimlerde Fatihin en büyük başarısını hedeflediklerini, Halkımızın teveccühünü her vesile gördüklerini, Bu Aziz millete layık hizmetler gerçekleştirebilmek için gayret üstü fedakarlıklarla çalıştıklarını, Bu hizmete vesile olan idarecileri, mahalle teşkilatlarını, değerli halkımıza teşekkür ederiz diyerek konuşmasını MHP İstanbul Teşkilat başkanı Yüksel Aydın'a verdi. 
       Başkan yardımcısı Yüksel Aydın Güncel siyasi gelişmeler konusunda misafirleri aydınlatan konuşmalar yaparak, il Başkanı İhsan Barutçunun iyi dileklerini iletti. Yüksel Aydın'ın son günlerin müthiş siyasi bombası olan Milli görüş düşüncesinin teorisyenlerinden değerli Mütefekkir, Müellif, Bedir yayınevi sahibi, Milli gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi'in son yazısından aldığı alıntılar salonun çınlamasına vesile oldu. (Yazıyı sayfamızın sonunda okuyabilirsiniz)

       Konuşmalar sonucu Toplantı takdir ve teşekkür kutlamalarıyla devam ederek yemekler yenildi, hatıra resimleri çekildi, Bir sonraki toplantıyı daha büyük bir salonda gerçekleştireceklerini söyleyen bölge teşkilat mensupları Katılım sağlayan MHP kadrolarına ayrı ayrı teşekkür ettiler.

MHP İl teşkilat başkanı Yüksel Aydın Eski MHP İl Başkanımız Dr. Hasan Hüseyin Ceylan Fatih İlçe  Başkanı Ali Çolak
MHP İl teşkilat başkanı Yüksel Aydın Oktay Yörükler ve MHP Disjokeyi Enver Güvenç
Başkan Ali çolak Oktay Yörükler ailesi ile Tuğçe ve Buse
MHP Disjokeyi Enver Güvenç MHP Disjokeyi Enver Güvenç Tuğçe ve Buse Yörükler
Değerli Mütefekkir, Müellif, Bedir yayınevi sahibi, Milli gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi'in son yazısı

"Bazı Müslümanların Lüks Çılgınlığı"

Bu memlekette on milyon işsiz var... Aşsız vatandaşlar perişan vaziyette... İnanmayacaksanız ama ayda 250 liraya çalışan insanlar, çocuklar var. Beş altı yüz liralık emekli maaşlarıyla sürünenler var... Çocuklarına bir kilo kiraz alıp yediremeyenler var...

Hal böyle iken birtakım politikacılar, medyacılar, iş adamları Nemrud gibi, Firavun gibi lüks ve sefahat içinde yaşıyor.
Bu politikacıların, medyacıların, iş adamlarının bir kısmı dindar...

Haydi dinsizlere fazla bir şey demeyelim, dindar geçinenlerin israf yapması, lüks bataklığına batması, sefahat pisliğine gömülmesi doğru mudur?

Din kardeşleri aç iken nasıl böyle yaşayabilirler?
Bunlar 5 yıldızlı otelleri beğenmiyor, 7 yıldızlılara iniyor. Normal odaları beğenmiyor, kral suitlerinde kalıyor.
Bu adamlar 30 bin dolarlık otomobillere binmeyi bir zül addediyor, 150 bin liralık ihtişamlı binitlerde gurur ve kibir içinde dolaşıyor.

Hem Müslüman'ız diyorlar, hem de Peygamberin “Komşusu aç gecelerken, kendisi tok sabahlayan bizden değildir” tehdidinden korkmuyorlar.

Lüks, aşırı konfor, sefahat, haddinden fazla tüketim içinde yaşayanlar örnek Müslümanlar değil, Nemrud ve Firavun tabiatlı münafıklar ve fasıklardır.

Çinlilerden ibret alalım. Türkiye’de şu anda on binlerce Çinli bulunuyor. Ülkelerine gidip geliyorlar, ticaret yapıyorlar. Zerre kadar israf ve gösteriş sergilemiyorlar. Binlerce çeşit malı tanesi 1 liradan satıyorlar. Kazançlarını kuruş kuruş biriktiriyorlar. Mütevazı yiyorlar, mütevazı geceliyorlar. Bir Çinlinin kazandığı para ile içki içip seks alemi yapması, lüks otelde yatması, parasını saçıp savurması görülmemiştir.

Bilhassa bazı Müslüman devlet ve hükümet adamları ve hanımları, on milyonlarca halkın geçim sıkıntısı çektiği bu ülkede biraz daha dikkatli ve ahlâklı hareket etmelidir.
Nedir o korkunç fiyatlara yaptırılan elmaslı, pırlantalı, yakutlu, zümrütlü, safirli mücevherler...
Nedir o yüz bin liralık lüks saatler...

Lüks bir mağazadan bir kadın çorabının 400 liraya alındığını duyuyoruz. Müslüman politikacılara ve iş adamlarının hanımlarına böyle alış verişler yakışır mı?

Bazı Müslüman politikacılar medyacılar, iş adamları Ağa Han gibi debdebe ve ihtişam içinde yaşıyor.
Kendileri, eşleri, oğulları, kızları, torunları, yeğenleri eski Hint Mihraceleri gibi hayat sürüyor.

Bu memlekette genel bir refah olsa, herkesin tuzu kuru olsa, hiç sefalet ve sıkıntı olmasa yüreğim yanmaz bu kadar.
Kimse bana kızmasın. Yazdıklarım doğru mu değil mi onu düşünsün. Doğruysa herkes kendisine çeki düzen versin.
Bunca vatandaşın sefalet ve sıkıntı içinde yaşadığı bu ülkede 400 liraya kadın çorabı alınmaz."
Mehmet Şevket Eygi Hocam dertlerimize tercüman oldunuz teşekkür ederiz.

Behlûl Dane Fatihten@gmail.com