Bugun...

ARAMA SONUÇLARI "yedikule bostanları"

Yedikule bostanlarına Yeni Bir Proje
İTÜ Yedikule Bostanları Semineri STK VE UZMAN ELEŞTİRİLERİ Dr. Oktan Nalbantoğlu'nun "Yedikule Bostanları" özelinde gel..
Şehrin Tarihi Kimliği ve YEDİKULE BOSTANLARI
8 bin yıllık binen tarihi, Üç büyük imparatorluğa başkentlik yapmış İstanbul merkez Fatih ilçesinde 1950'lere kadar Küçü..
Gülay Yedekçi'den Alman öğrencilere ders
CHP’li eski Fatih meclis üyesi ve İstanbul mv. Yedekçiden Alman öğrencilere yerinde uygulamalı şehir tarımı konulu ders!..
Mim. Azat Yalçın'ın İtalya Gözlemleri
Fatih belediyesinin "Sakıncalı" çevre mimarı Azat Yalçın yıllık iznini İtalyada mesleki ziyaretler yaparak değerlendirdi..
Fatih katlediliyor, Yetkililer Çaresiz
Devletin zirvesine kadar uzanan şaibeler, Reis emretti tehdidi ile engellenemeyen ihanet projeleri devam ediyor. Bu yık..
Yedikule bostanlarında halk direniyor
Yedikule bostanlarında yapılmak istenen otopark mahalleyi tek vücut yaptı, her gün nöbet tutuyorlar Fatih belediyesin..
YEDİKULE DÖNÜŞÜRKEN
Fatih Sultan Mehmet'in Penta Prikyor (beş kule) olan adını surlara iki kule ekleyerek Yedikule yaptığı, Doğu Roma İmpara..
Yedikule Belgradkapı Arası Çevre Düzenleme İnşaatı başladı
Fatihte belediyemiz projelendirdiği ve mahkemesini kaybettiği hiçbir projeden vazgeçmiyor, İptal edilen projelere küçük ..
Yedikule Bostanları Dönüşmüyor, Yaşatılacak
Yıllardır ilçe belediyemizin hukuksuz müdahaleleri ile birçoğu yıkılan, Molazla doldurulan yedikule bostanları İBB'nin b..
Yedikule Sosyal Tesisi Yıkıldı
Fatih belediyesi ilçedeki mevcut olimpik yüzme havuzunu sportif anlamda henüz değerlendirememişler ken Yedikule'ye yeni ..
Yedikule Bostanları Kadir Topbaşa Soruldu
Taksim Gezi Parkı “Ecdad Mirası” da, Yedikule Bostanları Ecdad Mirası Değil mi? Park yapıyoruz gerekçesi ile yok edile..
Yedikule Bostanlarına Otopark Oyununa engel
Fatih'te bir belediyemiz var, Gerçekten belediyemiz var mı diye soran çok...! Belediye personeli görevini ne kadar huk..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI