Dükkanına Yahudi giremez yazdı The Mossad hedef gösterdi

Fatih'te Bir Sahaf - İşyeri kapısına Yahudiler giremez yazısı yazdıktan sonra, Aynı gün pek çok kişi telefonla arayarak tehdit etmeye başlamış. Bazı ulusal gazeteciler Mustafa beyle röportaj yaptı, ABD'li gazeteciye röportaj verdi. Şikâyet üzerine Olaya polis müdahale ederek yazıların kaldırılmasını istediğinde Sahaf Mustafa Özkan Küçükkural, Dünyaya gereken mesajımızı verdik diyerek yazıları kaldırdı.

27 Ekim 2023 - 13:26

İstanbul Fatihte Sahaflık yapan, Son yerel seçimlerde İBB bağımsız Bld. bşk. adayı olan, Sahaf Mustafa Özkan Küçükkural, Hz. İbrahim'in ateşini söndürmeye giden karıncanın dediği gibi "safımız belli olsun" diye işyerinin ön cephesine (Yüz yıl evvel Avrupanın ve Rusyanın birçok şehrinde uygulanmış olan ) "JEVS NOT ALLOWED" (Yahudi Giremez) yazısını yazdı.

Bunun üzerinden bir gün geçmeden Ülkemizdeki Mossad uzantıları protestonun fotoğrafını çekerek kendi sosyal medya hesaplarında paylaşarak hedef gösterdi.

Küçükkural Yahudiler ile bir derdinin olmadığını Netanyahu hükümetinin durdurulması gerektiğini söyleyerek bende “Amborgo koydum. 
Yahudilerden mal almıyorum, Yahudilere de mal satmıyorum, Siviller çocuklar, bebekler öldürüldü. Samimi Yahudiler Netanyahuya neden tepki koymuyor, Bunu Türk Yahudilerinden bekliyoruz dedi.

Kasımpaşalı, Küçükkural “Kudüste Bin yıldır bunları koruduk ama yeter artık, benim orada kardeşim, dostlarım var. 
Gazze’ye her gün bomba yağıyor. Netanyahu’yu durdurun yoksa Dünya yanacak” dedi. 
Sözkonusu Yazının görevini tamamladığını söyleyen Küçükkural polisin isteği ile yazıyı indirdiğini ifade etti.

Küçükkural;
Yazı sonrası çok telefon aldım. ABD’den söyleşi yapmak için dükkânıma gelenler oldu. Onlara da söyledim Ben gelene kimsin diye sormam. Mossad’ın sayfasında da ismim var, Açıkça hedef gösteriliyorum dedi

Bütün Medeni!,Dünya birleşmiş 3 milyon Filistinlinin yaşadığı küçük sahil şeridindeki sivil yerleşim alanlarını bombalıyor.
İnsanlık tarihinde benzeri az görülmüş vahşi bir katliama tanık oluyoruz.
56 Müslüman halkın yaşadığı devletler sadece kınama yapabiliyor, Bir çoğu  onuda yapamıyor.

Evet hiç bir şey yapamıyorsak Dualarımız mazlum Müslümanlara olsun
Kafirlerin Müslümanlardan nasıl korktuklarını izliyorsunuz, ABD savaş halinde olduğu Rusya'ya karşı bu kadar Uçak Savaş gemisi Baltık denizine göndermemişti.

Aç-Açık,baldırı çıplak 3 milyon Nüfuslu Filistin üzerine devasa ordular havadan denizden karadan modern silahlarla saldırıyor, Her gün yüzlerce cinayet işleniyor, Dünya kınıyor ve seyrediyor maalesef.

İSRAİL'İN BM TEMSİLCİSİNDEN SKANDAL AÇIKLAMA 
 İşgalci İsrail binlerce masum insanı hedef alarak bombalamasını örtmek için gittikçe daha çok mantıksız nedenler öne sürüyor. BM'nin İsrail temsilcisi Birleşmiş Milletler toplantısında çocukları öldürdüklerini kabul edip skandal açıklamada bulundu. Katillerin temsilcisi şu ifadeleri kullandı: "Evet, Çocukları ve kadınları neden bombalayıp öldürdüğümüzü bilmek istiyor musunuz? İşte bu taş yüzünden. "Her gün bize bu taşlardan atıyorlar. Siz olsanız ne yapardınız?.

Fatihte Sahaf Mustafa Özkan Küçükkural Amacının Filistindeki vahşet hakkında mesaj vermekti, Daha düne kadar medeni batının birçok kentinde Yahudi giremez levhaları olduğunu, Bunun verdiği ilhamla olayı halkımıza, Dünyaya bir mesaj olarak yazdım.

Elbetteki ülkemizde pekçok Yahudi yaşamaktadır, Bu vatandaşlarımız sorulduğunda kendilerini Yahudi kökenli Türk olduğunu beyan ederler. Bizim sözümüz bu vatandaşlarımıza değildir, Söz konusu cinayetleri "Tevrattaki Allahın emri ile öldürüyoruz" savunması yapanlara, Onları savunanlaradır.

Kendini Türk milletinin bireyi gören vatandaşlarımız mesajımızın muhatabı değildir. İsrailde olduğu gibi Türkiyemizde de Irkçı Siyonist katillere karşı olanlar vardır.
Haredi Yahudileri, 9 milyon civarındaki İsrail nüfusunun yaklaşık yüzde 12'sini teşkil ediyor,Görüyoruz her gün sosyal medyada Netenyahuya lanet yağdırıyorlar, Cinayetleri kabul etmiyorlar. Türkiyedeki Yahudilerinde aynı tepkiler bekliyoruz, Netenyahu'yu, cinayetlerini haklı gören Yahudileri vatandaş olarak tanımıyoruz.
Aynı zamanda İsraili bombalayan Hamas örgütünün yaptığı saldırıyıda kabul etmiyoruz, Bunca ölüme sebep olan kalkışmayı başlatanları lanetliyoruz. 

Mossad hesapları İstanbuldaki sahaf vatandaşımızı böyle hedef gösteriyor

Siyonistler Müslüman karşısında ölümden o kadar çok korkuyorlar ki, Silahsız taş atan çocukları dahi tüfekle bomba ile şehit etmekten çekinmiyorlar.

İsrailin BM Temsilcisi Dünkü oturumda Filistinli çocukların attığı taşı göstererek (Kendimizi koruyoruz) diyebildi, Halbuki onların sapık inancı Müslümanları kadın, Yaşlı, hasta ve Çocukları Öldürün" diye emrediyor.

SİYONİSTLERİN SAPIK İNANCINDAN ÖRNEKLER

“Allah’ın Rabbin sana miras olarak vermekte olduğu bu kavimlerin şehirlerinden nefes alan kimseyi sağ bırakmayacaksın. Allah’ın Rabbin sana emrettiği gibi tamamen yok edeceksin.” (Tevrat, Tesniye 20/16,18)

Yaşlıyı, genci, genç kızı, kadını, çocukları öldürün. Hezekiel 6

Şimdi git Ameleklilere saldır. Onlara ait her şeyi tamamen yok et, hiçbir şeyi esirgeme. Erkek, kadın, çoluk çocuk, öküz, koyun, deve, eşek hepsini öldür. Samuel 15/2


YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Metin Taha
  7 ay önce
  Hepimiz birer Mustafa Küçükkural’ın. Bir çentik de bize at Mossad. Yakında yenileceksiniz ve toplanıp cehenneme sürükleneceksiniz.
 • Sabri karadeniz
  7 ay önce
  19-20 Yüzyıllarda Avrupada Rusyada bazı şehirlerin mahallelerin girişine asılan bu yazı gösteriyor ki, Bu siyonistlerin eline fırsat geçince Bunlarda İnsan demiyor vahşi Hayvan muamelesi yapıyor, Sabrı tükenen milletler tarihte haklıymış dedim artık
 • İSMAİL ASKER
  7 ay önce
  GERÇEKTEN DAYANILACAK GİBİ DEĞİL 21.YY'DA BÖYLE BİR KATLİAM NASIL OLABİLİR, ORTAÇAĞ KATLİAMLARINI ANIMSATIYOR ÇAĞLAR DEĞİŞSE BAZI KAFALAR DEMEKKİ DEĞİŞMİYOR
 • İbrahim Korkmaz
  7 ay önce
  İstanbul Fatih Beyazıt'ta sahaf dükkanına Yahudiler giremez yazısı asan Mustafa Özkan Küçükkural, haklıdır. Her gün karadan denizden havadan bombalanan mazlum halk öldürülüyor, kadın Çocuk yaşlı demeden cinayet işleniyor, İçimizdeki Siyonist severlerden tık itiraz gelmiyor, Bu kadar mı çoklar bu Siyonistler hayret ettim. Allah'ın laneti katillerin üzerine olsun