hangisinin "şöhretler karması" olduğu hiç belli olmuyor.

NE YAZIK Kİ GÜCÜN YANINDA YER ALIR İNSAN. SONRA SIZLAR VİCDAN. İLAHİ BİR TAKİPTİR BU.

hangisinin "şöhretler karması" olduğu hiç belli olmuyor.
01 Eylül 2019 - 07:19
Sahada iki farklı formayla yer alan takımlara bakıyorum hangisinin “şöhretler karması” olduğu hiç belli olmuyor.

Bana göre “şöhret” dediğin Kuştepe takımın ilk açık ara şampiyon yapan Kara Tren Yıldıray ya da mesafe tanımaz şutlarıyla ilk yılın gol kralı, bu yılın Polemik konusu olan Necdet Hoca gibi olur.

Rakip karmanın karmaşık yapısı karşısında bizim Artist Kenan bile oldukça boş alanlar buluyor, sanırsınız turnuva yeni başlıyor onun için.

Sırasıyla Necdet, Yıldıray ve Derya kale önüne kadar kendi gayretleriyle getirdikleri topları Kenan’a “Al da at” dercesine...

Dünya kupasında benzeri şekilde arkadaşlarının taşıdığı toplarla tek maçta attığı onca gol sonrası gol kralı olan Rus futbolcunun Sarıyer takımına geldiğini hatırlıyorum da Derya Kenan’a Sarıyer maçında yer verse imiş Kenan’ın bu maçta gol kralı olması işten bile değil arkadaşlar. İster “teselli mükâfatı” deyin ya da İngiltere ülkesinde Süt Kupası gelsin gözlerinizin önünde.

“Sütte leke var, Kenan’da yok” yeni ve hikâyeden başlığımız oluyor,

Maç bitiminde yanımda biten Kenan, Sasu Hocanın takımlarında oynadığı yıllarda bu gün olduğu şekilde bir hayli serbest Santrafor olduğunu hatırlatıyor. Sasu Hoca da bu kupayı alacak olursa yerini gençlere bırakacağını söylüyor yüzüne karşı.

Yutkunuyorum bu bölümde. Rakip Türkiye’m Spordan iki kurucu üye Sasu hocanın yanına gelip iyi niyet temennilerini sunuyorlar

. “Bunlara güvenme pardon inanma hocam” diyorum haklı olarak.

Bu haber 754 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum