İnsanlık Ve hayatın Düşmanı Öjenik katiller

Öjenik; Yunanca ‘iyi doğum’, fiziksel ve mental olarak sağlıklı bir toplumun oluşması için, fiziksel ve mental olarak sağlıklı olmayan bireylerin üremesine izin vermeme, onları kısırlaştırma. Dünyanın mevcut nüfusu barındıramayacağını, İnsanları doyurmak için Kimyasal girişimlerle Tohumu bozarak üretimin arttırıldığı fakat kalitenin, Besleyiciliğin düştüğü günümüzde bütün bunlar nüfusu durdurmak için mi diye sormayalım mı?

23 Ağustos 2021 - 09:31 - Güncelleme: 23 Ağustos 2021 - 09:53
Öjenik anlayış Sözde mükemmel ırk amacıyla doğal hayatın Doğal (Bitkisel, Hayvansal, İnsani) Hayatın islah edilmesi üzerine kurulmuş bir felsefedir.
Antik çağlardan beri zaman zaman hayata müdahale etmiştir, 20 Yüzyılda biyolojik keşifleri kutlanarak canlı hayatın yozlaşmasını sağlamışlardır.
GDO ve Kimyasal katkılar-İlaçlamalar üzerinden giriştikleri uygulamalara (İnsanlık hızla çoğalıyor, Açlıktan milyonlar ölüyor) mazeretini ileri sürmektedirler.
Hayatı yaratan Allah'tır, Her canlının rızkını yaratılmadan önce hazırladığını beyan ediyor, O halde bazı canlılar ve insanlar açlık nedeniyle neden ölüyor diyenlere deriz ki, Kusur Allah'ın değil Allah'ın yarattığı nimetlerin adil, adaletli dağıtılmamasından dolayıdır.
Bazıların onlarca kişinin rızkını yer veya israf ederse bir kısım canlının açlıktan ölmesi kaçınılmazdır. Buradaki ilahi adalet nerede derseniz; Dünya hayatı bir sınavdır, Allah'ın bir sınav aracı rızıktır, Bazılarının rızkını bazı kişilere verir Onlar himayelerindeki insanlara karşı adil olmaz onların Zekat, Fitre, Sadaka yoluyla oluşan haklarını zimmetine geçirirse Mahşerde o ihtiyaç sahipleri haklarını o müsrif zimmetçilerden alacaktır.

Dünyamızda sakat, Eksik, Engelli doğan insanların nedeni öncelikle anne babanın sağlıksız sebeplerle ceninin gereği gibi gelişmesini engellemesinden kaynaklanmış olabilir. 
Ayırıca Allah cc. sınav olan bu hayatta insanlar evlatları ile Ana babaları ile de sınanmaktadırlar. Engelli doğan bir çocuk sağlam kişilerin sınavıdır, Kazandığımız parada nasıl ki fakirlerin hakkı vardır, Uzuvları eksik insanların sağlam insanlar üzerinde uzuv hakkı vardır. 
Bu nedenle gözümüzün zekatı körlere göz olmak, Eli ayağı olmayana El-Ayak olmak, aklı olmayana Akıl olmak, Cesareti olmayana Cesaret olmak vs. üzerimizdeki borçlardandır. Bu borcun gereğini yaparsk bu bizden sorulmayacak, Bu konuyu dert edinmez isek yarın mahşerde onlar bizlerden haklarını mutlaka alacaklarlar.

Dünya adaletin tecelli ettiği yer değildir, Sınav salonudur. Adalet mahşer günü Mizanda tecelli edecektir.

ÖJENİ SAPIKLIĞININ BİLİNEN EN ESKİ BABASI EFLATUN

Eflatunun Devlet kitabında dile getirdiği "Sakat, Deli, Yaşlı, Çirkin vs." Üretmekten aciz Topluma yük olan her şeyin yok edilmesi gerektiğini söylemektedir.

Modern tanımı ise 1883 yılında Charles Darwin’in kuzeni Sir Francis Galton tarafından yapılıyor. Ve uygulamaya geçişi gayet şaşırtıcı olarak özgürlükçü temeller üzerine kurulmuş bir devlet olan ABD’de 20.yüzyılın ilk yıllarında başlıyor.

Kısaca Öjeni diye adlandırılan bu akımı yakın tarihimizde ve Günümüzde en hararetli savunanlar Siyonistlerdir, Hayal ettikleri Dünya hakimiyeti için 8 milyarlık nüfusun acilen 500 bin kişiye düşürülmesi gerektiğine inanıyorlar.

İcat ettikleri Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar (Tohumlar) ve Kimyasallardan elde ettikleri sanal gıdalar, gıda katkı malzemeleri  Canlı Türlerinin verimini arttırken kalite-besleyicilik azami düşürülmüş, ürün gıda olmaktan uzaklaşmıştır.

Bu ürünleri tüketenlerde görülen en önemli sıkıntı neslin devamını sağlayan Sperm-Yumurta kalitesinin düşmesine yol açmıştır.
Ortalama 8-10 milyon olması gereken sperm sayısı günümüzde 2 milyonun altına düştüğü yazılıp söyleniyor.

***************
20. yüzyılın ilk yarısında çok sayıda taraftar toplayan öjeni teorisi, sakat ve hasta insanların ayıklanması ve sağlıklı bireylerin çoğaltılması yoluyla bir insan ırkının "ıslah edilmesi" anlamına geliyordu. Öjeni teorisine göre, nasıl sağlıklı hayvanlar birbirleriyle çiftleştirilerek iyi hayvan cinsleri oluşturuluyorsa, bir insan ırkı da ıslah edilebilirdi.

Öjenik Uygarlık, yeryüzünde kendiliğinden sürmekte olan organik yaşamı doğal seyrinden kopararak, önceden belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden oluşturma çabası olarak ifade edilebilir.

Doğal olana antipatiyle yaklaşan Öjenik Uygarlık anlayışı, biyoteknolojinin insana ve tüm diğer canlı organizmalara yoğun olarak uygulanmasını savunmaktadır.

1918-1920 tarihlerinde ABD'de imal edilip İspanyada tanımlanan 100-150 milyon gencin/askerin ölümüne sebep olan "Covit virüsü" İspanyol Gribi, 1. Dünya savaşının bitmesinin en önemli sebebidir. 1. Dünya savaşını çıkaran siyonistler Osmanlıyı parçalayıp, Kudüs ve Filistini alınca savaşın bitmesi için bu virüsün üretildiğini söyler.
Günümüzdeki Covit-19 mucitleri diye tanımlanan "Yeni Dünya Düzencileri" gene siyonistler olduğunu görüyoruz Bu seferki virüs gençleri değil  yaşlı, hastalıklı kişilerin ölmesine sebep oluyor. Hedefledikleri fazla nüfusu yok etmek için.
**********
Öjenik, kaba haliyle ilk kez Platon tarafından ortaya atılmış, ancak modern anlamıyla ilk olarak Sir Francis Galton tarafından formüle edilmiş, sağlıksız ceninleri ayırıp, sağlıklı ceninler yetiştirmenin yollarını arayan, bilimselliği tartışmalı bir toplumsal akım veya toplumsal felsefedir. Öjenik, Galton’un iyi doğan anlamında eski Yunancadan ürettiği bir kelimedir.

Galton, Evrim teorisinin de etkisiyle, insandaki kalıtımla geçen özellikleri, farklı zihinsel yetenekleri ve kişisel karakteristikleri ölçerek bulmaya girişti. Öyle bir varsayımla hareket ediyordu ki, bireysel farklılıkları gösterebildiğinde, dolaylı olarak genetik etkeni de göstermiş olacağını sanıyordu.

Galton ve çağdaşı Wund'un insan işlevlerinin laboratuvarda ölçülebileceğini ileri süren öncü çabalarıyla, liberal siyaset felsefesinin kurucusu olarak kabul edilen John Locke'un duyumculuğunun bütün bilginin duyumlardan geldiği şeklindeki önermesi birleşince zekayı ölçmeye çalışan psikologlar, daha çok bireyler arasındaki duyusal-motor farklılıklara yöneldiler. Zeka farklılıklarını görme keskinliğinden, acıya karşı duyarlılığa, hatta avuç içindeki çizgilere kadar birçok etkenle açıklamaya kalkıştılar.

Bir iddiaya göre sadece Kaliforniya’da zorla kısırlaştırılan insan sayısı 64.000 olmuştur. zihinsel engellilerin ezici çoğunluğu da beyaz olmayanlardır.

***********
1910'lu yıllarda amerika da dernekleşmeye kadar gitmiş düşünce.
dr. harry haiselden adında bir tıp doktorunun sakat doğan bir bebeği ameliyat etmeyi reddetmesiyle ve bebeğin ölümüyle büyük tartışmalara yol açar. öjenik olduğunu reddetmeyen ve açılan dava da "eğer o bebeği tedavi etseydim toplum için daha büyük bir suç işlerdim" diyen doktor - ki davadan sonra meslekten men edilmiştir- öjeniklerin belli bir kurum altında çalışmasını sağlamak amacıyla dernek kurmuştur.
bu durum elbette ki dünya da pek hoş karşılanmamış ama amerika olaya ses çıkarmamıştır.
adolf hitler birinci dünya savaşı sonrası öjenizmi yakından takip eder ve beğenilerini mektuplarla harry haiselden'e ulaştırır. harry haiselden ise hitlerin yazdığı kavgam kitabını çok beğenir. hatta onu ödülle teşvik eder. daha sonra derneğin hitlere para yardımı devam eder.
1917 yılında başrölünde harry haiselden'in oynadığını duyduğum the black stork adlı film çevrilir. filmin mottosu "siyah leyleğin getirdiği çocukları almayın"dır.
Bu haber 1412 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ataman
  11 ay önce
  Dünya medeniyetine teknolojide, ilimde, bilimde, sanatta hiç bir katkısı ol(a)mayan (!?) Müslüman dünyası bu gelişmeler karşısında ne yapabiliyor, ne yapabilecek? Koca bir "SIFIR"... Bir daha düşün...!!
 • ABDULLAH GÖZAYDIN
  11 ay önce
  Dünya bilim tarihi kökenleri matematik fizik kimya Tıp geometri uzay bilimlerinin altın çağı 9-11 Yüzyıllarında Müslümanlara aittir İstanbulun fethi ile Yunan medeniyeti ile haşir neşir olduk Eflatuncu felsefe islama sokuşturuldu maddiyatçılık başladı ve Yönetimin zaafları nedeniyle zayıflamaya başladık 1915 geldiğimizde birazda almanların kalleşliği nedeniyle 7 düvele yenik sayıldık ve Cumhuriyetle beraber batı medeniyeti sömürgeliğimiz başladı MK. atatürk dönemi pekçok milli girişimler oldu 1938 sonrası yapılanların hepsi ingiliz Abd emperyalizminin dediği oldu olmaya devam ediyor. Siz mevcut fotoya bakıp hüküm veriyorsunuz Sebepleri düşünemeyince böyle umutsuz olunur ölmedik Şimdilik ayaktayız yeterki karşı karşıya olduğumuz tehditlerin afrkına varabilelim. Ayrıca mevcut batı medeniyetinin zeki akıllı neferleri avrupalı değil asyalılardan oluyor batı barbardır medeniyet doğudadır ama siyonizm her yeri istila etmiş gibi maalesef