İSLAMIN CICIĞINI ÇIKARDINIZ

Allah Belanızı Versin!.. İSLAMCILIĞIN cıcığını çıkarttınız, Allah belânızı versin!.. Ben çoğunuzun o eski mücahitlik günlerini bilirim, ne nutuklar atıyor, mangallarda kül bırakmıyordunuz. Sonra mücahitlik postunu çıkardınız, müteahhit oldunuz.

İSLAMIN CICIĞINI ÇIKARDINIZ
08 Haziran 2019 - 09:44
Müslümansan, hangi meşreb ve mezhepten olursan ol, mutlaka doğru ve dürüst olmak zorundasın.

Siz yıllar var ki, doğruluk şişesini taşa vurup paramparça ettiniz.

Allah bin kere belânızı versin!

Namaz kılıyor, günde onlarca defa Allah’tan sirat-ı müstaqime (doğru yola) kılavuzlamasını lisan ile niyaz ediyorsunuz ve hayatta tam tersini yapıyorsunuz.

Bre uğursuzlar!..

İslam’da devlet ve belediye bütçelerini hortumlamak var mıdır?

Rüşvet almak var mıdır?

Haram yemek var mıdır?

Her türlü emanete hıyanet etmek var mıdır?

Yalan söylemek, halkı aldatmak var mıdır?

Arsa ve arazileri yapılaşmaya açarak, binalara fazla kat çıkma izni sağlayarak haram komisyonlar almak var mıdır?

İhalelere fesat karıştırmak var mıdır?

Haram yollarla süper zengin olmak var mıdır?

Size beddua ediyorum. Allah belanızı versin!..

İki yakanız bir araya gelmesin!..

Haram servetlerinizi huzur içinde yiyemeyin emi!..

Müslümanların yüzünü kara çıkarttınız…

Başınız belâdan kurtulmasın.

 (MilliGazete) Mehmet Şevket EYGİ

********************

Hala Anlamayanlar için ben devam edeyim

Deprem çığırtkanlığı ile halka dayattığınız kentsel dönüşüm projeleri ile ahir ömründe halkı kiracı durumuna düşürüyorsunuz, Deprem gerekçesi ile 1-2 katlı Sulukuleden başladınız, Romanlardan 20-30 bin liraya aldığını parsellerin üzerine 200 bine yaptırdığınız 4 katlı apartmanınız şimdi 4-5 milyon Hiçmi Allahın adaletinden kormadınız!

Tarihi sur içinde SİT hukuku dediniz Süleymaniye bölgesinde 8 mahallesindeki çoğu Ahşap-Kagir konakların betonarme yenilenmesine izin vermediniz, İstediğiniz yapı prosüdürü uygulanacak gibi değildi, Proje alanını eşkiyalara teslim ederek yerleşik halkı karşttınız, Semti Çöküntü Alanı haline getirdiniz, Şimdi parselleri Katarlı Diar Süleymaniye firmasına devrettiniz ve Betonarme villalar yapılması için imar izni verdiniz, Hiç Allah'ın Gazabından korkmasınız mı?

Tarihi Sur içinde yüzlerce Cami +Medrese +Sıbyan mektebi + Hamam +Çeşmeleri yok ettiniz. Parsellerine genellikle Oteller diktiniz Hiçmi Ecdadımızdan Utanmadınız, Hepsi vakıf eseri vakfiyelerindeki lanetlerin sizi bulmayacağını mı sanıyorsunuz?

1. Dünya savaşı sonrası Sur içindeki 800 Civarı Cami bakımsızlıktan harap oldu, Vakıflar müdürlüğünün göz yumması ile bu perseller üzerine Han Otel konut yaptınız Yapmaya devam ediyorsunuz Gözünüz körmü oldu sessiz kaldınız?

Sur içi yağmasına göz yummayan cılız sesi ile ihbar eden, Olmadı savcılığa ihbarda bulunanlara karşı  "Sahte teftiş kurulu raporları" ile aklamakla sorumluluktan kurtulduğunuzu mu sanıyorsunuz?

Bir yumurtayı 4 kişinin taşıdığı kamu kuruluşlarında duruma isyan eden Onurlu görevlileri yıllarca  kurumdan uzak tutabilmek için Köpek barınaklarında, Çöküntü binalarca kamera gözetiminde mesai doldurmasını uygularken "Varsa" vicdanız hiç sızlamadı mı?

Ben Mehmet Şevket EYGİ hocam gibi sizi lanetlemiyorum, Allah islah etsin diyorum, İslahınız mümkün değilse Rabbim acilen soyunuzu sopunuzu kurutsun diyorum..

Abdullah Gözaydın fatihten@gmail.com 

SÖZ KONUSU HABER LİNKİ


YORUMLAR

 • 1 Yorum
 • Ferdi Ertürk
  4 yıl önce

  Öncelikle allahin adıyla başlarım...
  bu makaleyi kaleme alan kişi bunu bilerek mi yazdı bilemiyorum ama çok yanlış kullandığı ifadeler var.allah Resûlü :Müslüman 3 şey yüzünden imanın tadını alamaz.
  1) çok yemin eder 2) çok beddua eder 3) birşey öğrenmek istemez...
  peki bu makalenin sahibi niçin imanın tadını almaya engel olacak beddualar edip duruyor.
  Bunu bir cahil yapsa fazla yadirganmaz..ama bilinçli bir müslümanın böyle bir ifade kullanması gerçekten ayıp..allah ıslah etsin demesi gerekmez mi?!...
  beddualar dà bulunduğunuz kişilerin müslüman din kardeşi olduğunu bilip bu şekilde konusmaniz gerçekten hiç hoş değil...
  ben sizi haksız görmüyorum haklı buluyorum..
  ehli küffara ve onlara hizmet edip onlara benzeyenlere ise sözünüz eyvallah...
  ama gafil ve günahkar bir müslüman a ise böyle bir üslup çok hatalı...