otobüste unutulan altınlar sahibine teslim edildi

VAROL EVLAT, GÜZEL AHLAK VE MERHAMET YAŞIYOR . GURURLANDIK TESLİM EDEN İSİMSİZ KAHRAMAN VATANDAŞIMIZ VE SENLE MİRAÇ RUH VE BEDEN SAĞLIĞINIZ DAİM OLSUN

otobüste unutulan altınlar sahibine teslim edildi
19 Ocak 2021 - 09:03

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Otobüs Şoförü Miraç Genç otobüste unutulan bez torba içindeki Altınları polise teslim etti.


Trabzon'da herkes bu şoförü konuşuyor .
Bir bayan yolcu Kaşüstü'ne evine gitmek için Trabzon -Sürmene seferini yapmakta olan Belediye Otobüsüne biner. Belediye otobüsünde içi altın dolu bez torbayı unutarak Kaşüstü otobüs durağında iner. Otobüsteki yolculardan bir tanesi bunu fark ederek kadının otobüste unuttuğu çantayı otobüs şoförüne teslim eder.6 yıldır Trabzon Büyükşehir Belediyesinde Otobüs şoförlüğü yapmakta olan Miraç Genç Trabzon -Sürmene seferini tamamladıktan sonra ilk işi Sürmene Emniyet Müdürlüğüne giderek Unutulan Altın dolu bez çantayı polis karakoluna bir tutanakla beraber teslim eder .  

Çantasının kaybolduğunu fark eden bayan ilk iş olarak polisi arar kayıp çantanın Sürmene Emniyet Müdürlüğüne teslim edildiğini öğrenince Sürmene'ye giderek  Sürmene Emniyet Müdürlüğünde tespit yapıldıktan sonra içerisinde
1 Adet 100 gram ,
2 Adet 20 gram,
2 adet 10 gram
9 Adet Cumhuriyet ,
8 adet burma bilezik,
1 adet ince burma bilezik,
1 adet kalın bilezik,
2 adet 22 ayar altın bilezik dolu bez çanta A.A isimli bayana teslim edildi. .

Çantasını kayıp eden A.A isimli bayanın yakınları Telefonla Trabzon Büyükşehir Belediyesi Otobüs Şoförü Miraç Genç'i arayıp teşekkür ederler. Şoföre hediye vermek isteyen yakınlarının bu isteğini otobüs şoförü Genç  israrla reddeder ,hediye kabul etmez. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum