Bugun...

Künye

WEB SİTEMİZ İNTERNET HABER SİTESİDİR, GAZETE DEĞİLDİR - TİCARİ FAALİYETİMİZ YOKTUR
(Web sitemizin Güncel Trafik Raporu)
 

 HABER SİTEMİZİN İMTİYAZ SAHİBİ
Abdullah Gözaydın  GSM 0535 746 55 48 fatihten@gmail.com

 

Wb sitemiz Fatih ilçemiz halkının ilçe bazında daha sağlıklı haber paylaşımı için kurulmuştur.

Hiçbir siyasi partiye, Kuruma, Kişilere yandaş veya karşıt değiliz
Sitemizin Bütün sorumluluğu Abdullah Gözaydın'a aittir.
Bunun sebebi sitemizin içeriğine katkı sağlayan öğrenci, memur, esnaf, emekli kişilerin tarcihleri doğrultusunda böyle bir önlem alınmıştır.

Hiçbir ticari faaliyetimiz yoktur, Çalışanımız yoktur, Web yayınımızın masrafları Abdullah Gözaydın tarafından  karşılanmaktadır.

Bu vesile habercilik yaptığımız için basın ve ilgili haberleşme kanunlarına saygılı ve tabiyiz.

Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 
SİTEMİZİN KULLANIM ŞARTLARI
Bu www.fatihhaber.com yerel haber sitesine girmiş kullanıcılar, aşağıda yer alan maddeleri kabul etmiş sayılırlar.
 
1. Bu haber sitesinde yer alan yazıların ve kullanılan materyallerin, sitemizin yetkilisi Abdullah Gözaydın'ın izni olmadan üçüncü kişiler tarafından kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
 
2. Bu haber sitesinde yapılan yorumlardan, yorum sahipleri sorumludur. Yapılan yorumlar hakkında suç duyurusunda bulunulduğu takdirde, yorum sahibinin e-mail adresi, ilgili kişilere verilecektir.
 
3. Bu haber sitesinde yer alan Haber ve fotoğraflar  sitemizin yetkilisi Abdullah Gözaydın'ına aittir. Kaynak göstermek şartı ile sitenizde/blogunuzda yayınlayabilirsiniz. Bu çalışmalar için dahi iletişim E-maili fatihten@gmail.com üzerinden izin almanız gerekmektedir. 
Bunun dışında site yetkilisi Abdullah Gözaydın'ın izni olmaksızın kopyalanması, yazılı, basılı ve dijital ortamlarda kullanılması yasaktır. Kopyalama işlemi ile karşılaşıldığında, site yetkilisi Abdullah Gözaydın hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
 
4. www.fatihhaber.com haber sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. www.fatihhaber.com, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. www.fatihhaber.com, bağlantı verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
 
5. www.fatihhaber.com haber sitemize erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten www.fatihhaber.com sorumlu tutulamaz.
 
İnternet erişimi kuralları gereğince www.fatihhaber.com Web sitemize girmiş olmanız Bu sözleşmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
 
 
Hiçbir internet sitesi %100 güveni değildir, web siteleri ne kadar muhafazalı olursa olsun bir açığı bulunmaktadır. Bu açıklar site sahibine ve siteleri kullananlara zarar verebilmektedir.  İnterneti kullananlar öncelikle bu rizki kabul etmiş sayılırlar.
 
 HABER SİTEMİZİN İMTİYAZ SAHİBİ
Abdullah Gözaydın  GSM 0535 746 55 48 fatihten@gmail.com

Not: Hiçbir ticari faaliyetimiz yoktur, Sitemizde köşe yazısı-Haber-Röportaj-Fotoğraf sahipleri "Ücretsiz" Gönüllü  katılımcılardır.
"Google reklamları hariç" Site içi reklam panolarındaki tanıtımlar reklam değil referanslarımızdır ve Ücretsizdir.


 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Harici linklerin sorumluluğunu almaz

 Gizlilik Politikası / Privacy Policy

 

© Copyrigth 2015 tüm hakları saklıdır.Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.Hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.
Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 

 HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI