Abdullah Gözaydın

Abdullah Gözaydın

Fatih'in Demokratik Geleceği
fatihten@gmail.com

AŞI-PCR'de Samimi iseniz Camilere Girişte de Uygulayın

08 Eylül 2021 - 14:07 - Güncelleme: 08 Eylül 2021 - 14:12

Cumhurbaşkanı RT. Erdoğan; Korona tedbirlerin Zorlama yapılmayacak! dedi.
Şimdi Aşı-PCR olmayanlar (Hukuken, Anayasal haklar görmezden gelinerek) Sosyal, Kültürel, Eğitim, Ulaşım, Ticari, Ekonomik, Siyasi) haklardan mahrum bırakılıyor.
Hani Zorlama Yoktu?


Bunlardan başka nerede bir özgürlük bıraktınız? EVET EVET Var Camilere girmek için Aşı-PCR mecburiyeti yok!


Bu Pandeminin afet olduğuna inanıyorsanız!, Neden dindar Müslümanların sağlığı hakkında gerekli tedbirleri almıyorsunuz? Diye sormayalımmı?


Halbuki, Aşının olanları da korumadığını kendileri açıklıyor, PCR test kitinin Covit-19 Virüsünü tespit etmesinin mümkün olmadığını Nobel ödüllü mucidi beyan ediyor!
Yapılan bir araştırma, koronavirüs teşhisinde kullanılan PCR testlerinin çok hassas olmasından dolayı eski enfeksiyonlardan kalan ölü virüsleri de tespit ederek, hatalı pozitif sonuçlar çıkarabildiğini öne sürdü.

Bu da test sonucu pozitif çıksa bile bir kişide tespit edilen virüsün bulaşıcı nitelikte olmayabileceği anlamına geliyor.

Bilim insanları, bu durumun yanlış teşhislere yol açarak, pandeminin mevcut durumunun sanılandan daha ciddi ve büyük gösterme riski taşıdığı uyarısı yaptı.

Bununla birlikte bazı uzmanlar, pozitif vakaları gözden kaçırma riski düşük olan güvenilir bir testin nasıl geliştirilebileceğinin ise bilinmediğini söylüyor.Testlerle ilgili araştırmayı yapan bilim insanlarından Prof. Dr. Carl Heneghan, bu testlerin virüsün varlığının tespit edilmesine dayalı "pozitif/negatif" sonuç vermek yerine, virüs miktarının belli bir düzeyin altında olması halinde pozitif çıkmayacak şekilde düzenlenmesini öneriyor.

Bu yazı 365 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum