Abdullah Gözaydın

Abdullah Gözaydın

Fatih'in Demokratik Geleceği
fatihten@gmail.com

Bu Güne Çok Güzel Duygularla Başlıyorum

16 Temmuz 2021 - 11:56 - Güncelleme: 16 Temmuz 2021 - 13:51

İETT Otobüsünde en arkadayım otobüs kalabalık, Kız çocukları kalkıyor onların boşalttığı bir koltuğa oturmak istiyorum Çocuklar müsaade etmiyor, Benim yaşlarda şık giyimli bir bayana yerlerini veriyor, Çocukların yakını imiş..
Çocuklar cep telefonunda bir şeyler yapmak istiyor beceremiyor, Onlara yardımcı oluyorum. Çocuklar seviniyor, Kendilerine nasihatlerden oluşan tavsiyelerde bulunuyorum. 9-10 yaşlarındaki iki kız çocuğu Bana sevgi dolu sözlerle methiyeler, Övgüler diziyorlar. (Siz çok saygın ve iyi güvenilir bir kişisiniz) diyorlar. Daha sonra bana soru sorabilmek için telefon numaramı istiyorlar.
Malum günümüzde sapıklık çoğalmış, yanlış anlaşılma durumları nedeniyle endişe ediyor çocuklara telefon numaramı vermiyorum, E-Mail adresimi veriyorum, Bir sorunuz olursa yazarsınız diyorum.

Bu arada yer verilen şık kadın çocuklar adına Rahatsız ettikleri için benden özür diliyor.
Bende; Olur mu çok mutlu oldum, Çocuklar kendi iradeleri ile konuşmazlar, akıl-Baliğ olana kadar bütün davranışlarını Allah cc. yaratır, Henüz kendi iradeleri oluşmadığı için sözleri Allah cc. tarafından yaratılmıştır. Bu övgü ve güvene layık görüldüğüm için Rabbime şükürler olsun, Bu Allah’ın bana gönderdiği kutlu bir mesajdır diyorum.
Böyle itikadı bir cümleyi daha evvel hiç kullanmadığımı fark ediyorum, Çok seviniyorum.
Kadın benimle yakından ilgileniyor, Ben utanıp ilgisiz kalmaya gayret ediyorum, Kadının ilgisi artınca utanarak otobüsten iniyorum.
Çocuklara verdiğim E-mail adresimden kadın bana mesaj yazıyor, bekâr olduğunu, Kendisi ile evlenmemi teklif ediyor. Önce başınız açık olmaz diyorum, kadın sen nasıl istersen öyle giyinir kapanırım diyor,
Ben eski sabıkalıyım toplum içinde seni mahcup ederim diyorum
Kadın; sizin geçmişiniz beni ilgilendirmiyor, Ben bu günkü Abdullah ile evlenmek istiyorum diyor.

Düşünüyorum hoş, temiz ve saygılı bir kadın, kendimi ona layık görmüyorum, Devamlı yokuşa sürüyorum. Ne bahane öne sürersem süreyim kadın koşulsuz kabul ediyor.
Artık endişelerim kayboluyor, Neden olmasın diyorum, Bu tesadüf Rabbimin bir lütfu herhalde diyorum.
Kendisi ile evlenmeyi kabul edebileceğimi söylüyorum, Çok sevindiğini söylüyor.
Ve uyanıyorum.

Bu Rüyam Hayırlara vesile olur İnşaallah

Bu gün 16.07.2021 Cum’a
Sabah namazı sonrası PC’de biraz çalıştım ve uyudum Bu rüyayı gördüm.

Bu yazı 580 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • islami Rüya tabirleri
  4 ay önce
  Rüyada evlenme teklifi almak, çok güzel bir rüya olmaktadır ve rüyayı gören insanın esenliğe ve huzura kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getirmiş olacağına ve etmiş olduğu duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlamış olacağına rivayet edilir. Hafiflemeye, borçlardan ve korkulardan kurtulmaya, iş sahibi olmaya, para kazanmaya, gerçek Dostlar edinmeye, huzuru yakalamaya ve güzel günler yaşamaya yorumlanır.
 • BİR BAŞKA RÜYA TABİRİ
  4 ay önce
  1- Kadından evlilik teklifi almak Bekar kimseler için bu rüya uzun birliktelik yaşayacağınız biriyle tanışmaya işaret eder. Evli kimseler için de bu rüya, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinin mürüvvetini görmeyi müjdeler. 2- Rüyada zengin birinden evlilik teklifi almak Zengin, varlıklı ve makam sahibi bir kimseden evlilik teklifinin alınması, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine yorulur. Şayet bu rüyayı bekar bir kız görüyorsa evlenecek olmasına ve bahtının açık olmasına tabir edilir. Rüyayı gören kişi erkekse büyük bir işte çalışmak üzere bir iş teklifi alacağına delalettir.
 • DİYADİN RÜYA YORUMU
  4 ay önce
  Rüyada evlilik teklifi almak, erken bir zamanda kısmetinin açılacağına işarettir. Birinden evlenme teklifi almak o kişinin kıymeti, fazileti, değeri, isminin anlamı ve de güzelliği nispetinde nimet ve saltanat elde etmeye işarettir. Ayrıca Rüyada evlilik teklifi hayır, kısmet, neşe demektir. Evlenmek teklifi rüyası mutluluk, saadet ve huzur anlamına da gelmektedir.
 • DİYANETİN RÜYA YORUMU
  4 ay önce
  Rüyada evlilik teklifi almak Diyanet Rüyada evlenme teklifi almak en hayırlı rüyalardan biridir ve rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayır ve mutlulukla karşılaşacağı anlamına gelmektedir. ... Rüyada evlilik teklifi alan kişinin hayatında bazı güzel olayların gerçekleşeceğine ve maddi manevi rahatlayacağına delalet edilmektedir.