Abdullah Gözaydın

Abdullah Gözaydın

Fatih'in Demokratik Geleceği
fatihten@gmail.com

Yeni Bir Dünya Kuruluyor

04 Nisan 2021 - 13:43 - Güncelleme: 04 Nisan 2021 - 23:22

Günümüzde Yeni Dünyanın temelleri Sosyal medya üzerinden dizayn ediliyor.
Okullar kapalı, Pandemi sun-i bahane buda projenin bir parçası
Çocuklarımız sosyal medya okullarında henüz ilk yıllarında,
Yakın gelecekte diplomalar değil takip sayıları üzerinden geçim sağlanacak, fikirler değer kazanacak.

Günümüzde Çin, İran benzeri kapalı sistemle kendini kısmen koruyor.

Türk Dünyası olarak acilen milli sosyal medyamızı kurmalıyız, Yenidünya düzeninin "Bedava" ulufelerine teslim olmamalıyız, Çünkü, bedava peynir fare kapanında olur.


Bazı liderler sosyal medya için "Fasa-Fiso" dedikodu dese bile gerçek çok farklı, Çocuklarımız dijital Oyunlar üzerinden beyinleri yıkanıyor, Türk İslam tarihine küfretmelerine yol açan sahte bilgilerle donatılıyor, Geçmişe küfrederek Karanlık geleceğini kutsamaya çalışıyorlar.
Bu hastalıklı fikirler nedeniyle asla tatmin olmuyorlar, Ailelerini alabildiğine sömürme peşindeler, Çocuklarımız çile yokluk nedir bilmiyor.
Yeni nesil internet üzerinden Dünyayı geziyor, Translate üzerinden Dünyayı okuyor. Kaldıki bu bilgilerin en az yarısı sahte ve emperyalist algılar.

Yeni nesil için ülke sınırlarının anlamı yok, Bayrak, Lisan, Din, Akraba Milliliğin hiçbir anlamı yok, Çekirdek aileden Bireysel aile modeline geçtik bile.
İstanbul sözleşmesinin en önemli amacı bu zaten,  Ailenin bireyselleşmesi.

Yeni nesil Batıda gördüğümüz gibi çocuk istemiyor, kazara olunca devlet himayesine terk ediyor, En çarpık sapık ilişkiler revaçta, Gençliği eğitemediğimizden ya batının bu çamuru içine atlamak için her yolu arıyor, Yurt dışına gidemeyenler hayallerini ülkelerinde hayata geçirmeye çalışıyor.

İnternet, RFID çipleri, Kripto paralar, GDO'lu ve Kimyasal katkılı "Doğal olmayan" sanal gıdalar insanlığın yeni tip kölelik araçları.

Geçmişteki köleliklerde kaçıp kurtulma imkânları vardı, Dijital kölelikte elin kolun serbest, ayağında pranga yok Ama izinsiz hiç bir yere gidemezsin. Yasadışı Hiçbir şey konuşamazsın, hatta düşünemezsin..!

Böyle bir köleliği düşünen yok, Her fırsatta insanlara sunulan bireysel hayatın senaryolarını izleyen gençler hiç mi hiç ibret almıyorlar, Bencillikte tavan yapan bu gençlik Ana, baba, kardeş için hiçbir fedakârlık düşünmüyor.

Bu gün Emperyalis egemen bir güçler,  Bütün maddi imkânlar ellerinde, Sabırla ilerliyor. Ülke yöneticilerini buyruğu altına alabilmek için salgın hastalıklar üzerinden üretimi, eğitimi, ticareti, savaşları dilediği gibi kontrol ediyor.

Nasıl ki; birkaç Yüz yıl evvel yaşayan bir insanın ömründe yapabildiklerini, günümüz insanı yüz mislini yapabiliyor, Üretip- Tüketebiliyor.
İletişim ve Ulaşım imkânlarının çoğalması nedeniyle, Artık bir-iki nesil üzerinden 20-40 yıl içinde İnsanlık %80 değiştirilebilir hale geldi.
Dünyayı tasarlamak isteyen güçler bu nedenle 20. yy. Kültürünü yaşayan neslin yok olmasını bekliyor, yok etmek için her şeyi yapıyor.

BU GERÇEĞİ NE KADAR BİLİYORSUNUZ?
Siyonizm, Yeni Dünya düzeni üç bin yıllık esaretini 20. Yy. başında kırdı. Bir fitne ile 1. Dünya savaşını çıkardı, 1918 yılında Kudüs’e İngiliz eliyle sahip oldu, Amacına ulaşan Siyonim Dünyaya yayılan savaşı bitirmek istedi.


Bunun için Covit virüsünü kullandı “Bu İspanyol grip Virüsü gençleri öldürüyordu” 1918-1920 arasında 150 milyon çoğunluğu genç insan öldürdü.
Salgın nedeniyle Asker bulunamadığı için savaşlar bitti.

Ne tuhaf İspanyol gribi gençleri öldürüyordu, Yeni Covit-19 Yaşlıları öldürüyor. 1918 de Savaşın bitmesi gerekiyordu, 2020 yılında eski deneyimli insanların bitmesi gerekiyor!


Siyonizm’in amacı Dünyaya yayılan soylarını Kudüs çevresine getirmek ve İsrail devletini kurmaktı. Avrupa ve Rusya’da yaşayan Yahudiler Müslümanların ortasındaki Kudüs’e gelmek istemiyorlardı.
Bu Yahudileri göçe zorlamak için “Aslen Yahudi” olan Hitleri kullanarak 2. Dünya savaşını çıkardılar. Savaş sırasında Yahudilere saldırılar düzenlendi, Toplama kamplarına getirilen Yahudiler (El altından) Kudüs’e taşındı.

Toplama kampları yakınındaki insan fırınlarında yakılıyorlar algısı ile Kudüs’e göç teşvik ediliyordu, Hâlbuki bu fırınlarda yakılanlar Çingeneler, Zenciler ve Müslümanlardı.


ARA NOT: 2. Dünya savaşında Türkiye tarafsız kaldı, savaş süresinde Almanya Türkiye’ye sadece bir Nota gönderdi (Yahudi İskânına izin vermeyeceksin) Evet Yahudilerin Anadolu’dan geçip Filistin’e gitmesi serbest, Türkiyee kalmaları yasaktı.

Ayrıca Kurt Josef Waldheim, Avusturya cumhurbaşkanı, 2. Dünya savaşında SS subayı iken Yahudi katliamından hakkında soykırım davası açıldı. (Bu yargılamada Yahudi katletmediğini, Binlerce Yahudi’yi toplama kamplarından gemilerle Filistin’e gönderdiğini ispat edince beraat etti)


Bu iki örnek bile Siyonizm’in ne kadar acımasız merhametsiz bir düşünce olduğunu ortaya koyuyor.
Başını Theodor Herzl ve gurubunun hayali Dünyayı Yahudilerin fiilen yönetmesi amacı taşıyor, idealleri öyle bir sistem kurmayı hayal ediyorlar ki “Kurt ile Kuzu beraber yaşayacak, kimse kimseye zarar vermeyecek” 

Sanıyorum bu sıralar konuşulan Dijital kölelik, 7/24 an bean izlenme. Bu amaçla hayal edilmiş olmalı.

Şeytan ne düşünürse düşünsün netice de o düşünceyi yaratacak olan Allah’tır. Biz insanlar ne kadar Allah cc. İnancı ile İslam’a sahip çıkarsak, Allah’ın gösterdiği hayat tarzını yaşarsak bir şekilde bu Siyonist düzen yıkılacak Yeryüzü İslam’ın adaleti ile huzur bulacaktır..

 

Bu yazı 1355 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum