Misafir Yazar

Misafir Yazar

Alıntı makaleler
fatihten@gmail.com

Kanada Meclisi, Uygur Türklerine sahip çıktı

23 Şubat 2021 - 18:11

Kanada Meclisi, Çin'de Uygur Türklerine uygulanan muameleyi soykırım olarak tanımlayan yasayı 266 Evet 0 Hayır ile onayladı.
Neredesin Türkiye Büyük Millet Meclisi? Kardeşlerini Kanada duydu hiç olmadı Kanada’yı duy.
Davut Çakıroğlu


TÜRKİYEYİ 30- 40 ETNİK KÖKENE BÖLENLER, ÇİN'İ 404 LE YAPIŞTIRIYORLAR!
Türk milletini makasla böler gibi her gün otuz, kırk etnik parçaya bölen RTE, Çin Başbakanına, Mançur, Moğol, Han, Doğu Türkistanlı, Tibetlileri yok sayarak, Çin bir bütündür. Türkiye olarak bizim Çin politikamız: Tek Çin anlayışını destekliyoruz. Çin’in toprak bütünlüğü konusunda Türkiye’nin herhangi bir tereddüdü yoktur, saygısı vardır” dedi.
Bu sözleri yetmemiş olacak ki bir de Çin Başbakanı ZHU RONGJİ’YE ‘’Gelin Türkiye’de istediğiniz yerde, istediğiniz kadar toprak verilim ve burada, bir ÇİN KENTİ kurun’’ teklifinde bulundu!

Hatırlayacak olursanız TURGUT ÖZAL'da Van İlimizin sınırları içinde 300 Bin kişilik bir ERMENİ ŞEHRİNİN kurulması için ABD ve Ermenilere teklifte bulunmuştu!

Hep aynı yolun yolcusu bunlar.
Türkiye politikacıları, Çin’de tam bir Çin milliyetçisi gibi konuşuyor ve bir anda Çin Sarayının gözdesi haline geldiler!
Zerre kadar düşünmeden Türk milletini her gün otuza, kırka bölenler Çin'de “Tek Çin anlayışını destekliyoruz, Çin’in toprak bütünlüğü konusunda Türkiye’nin herhangi bir tereddüdü yok, saygısı vardır. Terörün dini, milleti, ırkı olamaz.” şeklinde konuştu

Çin, Doğu Türkistan’ı alçakça işgal etmiş ve bu toprakların kendisinin olduğunu iddia ederek, bu toprakların asıl sahibi olan Uygur Türküne hayat hakkı tanımamaktadır. Hürriyetleri uğruna ölüm kalım mücadele veren 30 milyon Uygur Türküne ise terörist muamelesi yaparak her gün işkencelere tabi tutmakla kalmayıp toplu idamlarla soykırım uygulamaktadır.
Türkiye ise yapılan konuşmalarda, Doğu Türkistan'ın asıl sahipleri olan Uygur Türklerini yok saymıştır.

Türkiye de ''Laz, Abaza, Çerkez, Kürt, Pomak, Boşnak, Arnavut, Gürcü... '' diye konuşarak Çin'de tam bir ÇİN MİLLİYETÇİSİ gibi konuştu.
17 Aralık 2014
TC Orhan Kiliçoğlu

Bu yazı 344 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum