Süleyman Aydın

Süleyman Aydın

Fatihte Amatör spor
suleymanaydin@gmail.com

Fatih'te Spor (2)

08 Ağustos 2020 - 09:04

Dünyayı etkileyen söz konusu Korona Pandemisi amatör spor kulüplerinin faaliyetlerini sadece Spor yaptırma engelli değil sosyal faaliyetlerine de engel olmuştur.

Önce sağlık dedik fakat gençlerin kısır faaliyetlerine çare bulmakta zorlanıyoruz, Bu çocukların ihtiyaçları Zinde kalmaları hayata katılmaları önemli olmalı.

Namık Sevik Stadı, Mimar Sinan Stadı, Balat Sahaları, Yenikapı dolgu alanı Sahaları, Fındıkzade Çukurbostan, Yavuz  Sultan Selim Çukurbostan halı sahaları kontrolünü pandemi kurallarına göre sağlamalı ve verimli şekilde kullanılmalı, bu sahaların sorumlu tarafları da pandemi bilincinde inisiyatif almaları gerekiyor,

Bu tesisleri kullanacak Spor Kulübü sporcuları, eğitimcileri, yöneticileri sorumlu Erk ile bir araya gelerek çözüm üretmek zorundadır.

Ortak akıl prensibimiz olmalı, Fatih Belediyesi'nin Bu dönem spora ve sporcuya katkısı takdire şayandır, bilhassa Alt yapıya verilen önem de alkışlanacak projeler Hayata geçiriliyor,  hep birlikte bu zor dönemde çatı görevini de en iyi şekilde yapacağına inanıyorum    

Süleyman Aydın

Bu yazı 944 defa okunmuştur.