Azat Yalçın, Fatih belediyesinin Başarılı Çevre mimarı

Görevini seven, Mesleğinde yükselmek için çalışırken akademik kariyeri için öğretimine devam eden Azat Yalçın'ın Fatih belediye başkanı Mustafa Dermir ile yıldızı hiç barışmadı,.

Azat Yalçın, Fatih belediyesinin Başarılı Çevre mimarı
04 Ocak 2015 - 12:30

Azat Yalçın, Fatih belediyesi Tarafından istenmeyen adam ilan edildi, Hiçbir yolsuzluğu davalara intikal etmediği halde, Çevresiyle uyumsuz, işine odaklanamıyor gibi afaki gerekçelerle sık sık işine son verilen Mimar Azat yalçının fatih halkından Alacağı manevi hakkın bedelini kim ödeyecek?

 

Kendisine dayatılan hukuksuz görevleri kabul etmediği için istenmeyen adam ilan edildiğini söyleyen Azat Yalçın malesef tekrar kovuldu.

Sözleşmeli personel olması nedeniyle son yıllarda sık sık işine son verilmesine rağmen Azat Yalçın yılmadı, Açtığı davalar sonucu gene görevine geri döndü.Şimdi 17 Aralık 2014 günü Fatih belediyesi Azat Yalçın'ın sözleşmesini gene iptal ederek işine son verdi.

Tabii Azat Yalçın da teslimiyet yok, hukuk ne kadar yavaş işlesede hakkına kavuşacağına inanıyor, Mücadeleye devam diyor.

Elbette Fatih halkı fazla meraklı olmadığı için merak edip durumu sorgulamıyor, Fatih halkının daha demokratik ve hukuka uygun yönetilmesi için canı pahasına mücadele eden bir mimara destek olmak kimsenin aklına gelmiyor.

Fatih için kendini zamanını ve parasını feda ettiğini beyan eden sivil toplum kuruluşları, Siyasi parti temsilcileri, Meclisteki muhalefet partileri sadece seyrediyor, yeri geldiğinde taziyede bulunuyor, işte bu kadar?

 

Sözler yerine belgeler konuşsun diyor, Azat Yalçın'nın kutlu mücadelesini belgeler üzerinden sizlerde şahit olun diyerek yayınlıyoruz.

 

Bu haber 5398 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum