Abdullah Gözaydın

Abdullah Gözaydın

Fatih'in Demokratik Geleceği
fatihten@gmail.com

Bir Rüya ve Birçok İftira

02 Mart 2015 - 05:07


Çok Değerli arkadaşlarım onbeş gündür beklediğim mahkemenin gerekçeli kararı bu gün elime geçti, Hafta sonuna kadar Ağırcezaya itiraz dilekçemi vereceğim.

İnşaallah hayır olur. 

 

Bu gün pazartesi, Pazartesi sabahları gördüğüm rüyalar her zaman enteresan oluyor.

 

Sabah namazı öncesi gördüğüm rüyada yol kenarına terk edilmiş bir kamyon ve kasasının dolar yüklü olduğunu görüyorum. Kamyonu alarak emin bir yere götürüyorum, Paranın sahibini arıyorum, Çalıntı olduğunu öğreniyorum.

Bu parayı saklayıp hayır işlerinde kullanmayı düşünürken bunun doğru olmadığına karar veriyorum Fakat parayı ne yapacağımıda bilemiyorum.

Böyle bir rüya gördüm. Haksız yere tarafıma verilen 5 ay hapis cezası ile ilgisi varmı bilemiyorum, Rüya yorumlarında durum aşağıdaki gibi. 

Elbetteki Kuranı Kerimde yazdığı gibi Yusuf As.'ın dilinden Cenabu Allah cc.   

Yusuf dedi ki: "Size yiyecek olarak verilecek bir yemek gelmeden önce onun tabirini size bildiririm. Bu, Rabbimin bana öğrettiği ilimlerdendir. Yusuf Suresi 37. Ayet

 

Değerli dostlarım, Başbakanın adını her fırsatta kullanarak yolsuzluk yapan, Yalan dolanla kişileri, kurumları mağdur eden birisinin iftiraları ile on yıldır uğraşıyorum. Önce beraat ettim, Temyiz mah. usulen bozdu, Yeni mahkeme hiçbir gerekçe göstermeden 5 ay ceza verdi, Şimdi itiraz edeceğim Allah cc. hakkımızda hayırlısını nasip eylesin kafiri, münafığı, hasetçiyi, iftiracıyı, Fitneciyi islah eylesin, İslahı mümkün değilse Dünyada ve Ahrette helak eylesin, şerrinden Müslümanları emin eylesin inşaallah. Dualarınızı bekliyorum.

 

RÜYA YORUMLARINDAN ALINTI:

Rüyada çalıntı para görmek, duygusal külfeti bulunan insandan uzaklaşmaya, üne erişmeye, hayırlı uğraşlar yapacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hak edilen kuvvete ulaşmaya, refah dolu zamanlara, sevineceğine, yetenekli bir insana, iyi uğraşlara, gönül ilişkilerinde huzura, huzur bulmaya yorulmaktadır. 

Aynı zamanda ferahının bozulacağına, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, zora düşmeye, iş sebebiyle huzursuzluğa, parasal probleme işarettir. 

Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya meşakkatle birlikte hak edilen zafere, yardım alarak düşlediği refaha, umudunu yitirdikten sonra umduğu iyi bir geleceğe, sıkıntıyla elde ettiği az olan kazancının artacağına işaret eder.