Abdullah Gözaydın

Abdullah Gözaydın

Fatih'in Demokratik Geleceği
fatihten@gmail.com

Bir tartışma ve Yanlış anlaşılmalar

03 Kasım 2022 - 01:59

Abdullah Gözaydın
Hz. MUHAMMEDE Ümmet olmak ALLAHA KUL OLMAK DEMEKTİR
Müslümanlığını milletin gözününe sokarcasına yaşayan da, Allaha kul olmaktan kurtulan Ateistlerde insan olma şerefinden mahrumdurlar
Bu sözleri Atatürk duymuş olsaydı bu kadının akıbeti çok karanlık olurdu
Devletin yayın organı Ateist propaganda sahnesi değildir.
Dinliside dinsizide inancını içinde yaşamalı Laik TC. Her inanca eşit olmalıÖzkan Güngör
Abdullah Gözaydın Ahhh!! Sevgili abicim kadın ümmet olmak derken bir ulusun birey olma özgür yaşama kişisel kişilik kazanmaktan bahsediyor sömürülen onun bunun egemenliği altında yaşamaktan bunu ulus haline getiren Mustafa Kemal Atatürk den söz ediyor..Ümmetin ne olduğunu senden benden daha iyi biliyordur..Herşeyi dine bağlamayın her söz din karşiti olmak demek her söze bir başka anlam yüklemek yanlış olur ..
Zaten böyle yapa yapa mübarek dinimizi anlaşılmaz hale soktuk.Selamlar
-------------------
Abdullah Gözaydın
Özkan Güngör ÜMMETİN TEK ANLAMI VARDIR ARAPÇADIR VE İSLAM DEMEKTİR
----------------

Özkan Güngör
Abdullah Gözaydın Abicim ümmetin ne olduğunun önemi yok ummeti kimin nasıl gördüğünün önemi var Sıkıntı bu
----------------------

Abdullah Gözaydın
Özkan Güngör Evet iki yüzlü politikacıların göz boyamalarına bakarak Toptan Müslümanları Akpli olarak yaftalamak Önce ahlaki bir problem İftiradır.
Sanki Akpye sadece veya çoğunlukla Müslümanlar oy vermektedir ithamı hem Allaha hemde Müslümanlara zulümdür.
Her devirde iktidar partilerini destekleyen %80 aynı kişilerdir Bunlar makarna kömürcüler partizanlık üzerinde nemalananlardır.
Belediyeler gözümüzün önünde İBB ye imamoğlu gelince konumunu makamını kaybetmek istemeyen (Rızkına Tapmış Ahlaksızlar) kovulmayayım diye baş örtüsünü çıkarmış, sakalını kesmiş, kurumda namazı terk ettiler. Bunu görmek istemeyenler ucuz partizanlardır Bu güne kadar Chp zihniyetini iktidar yapmayan unsur budur
Halk olarak yönetimlere karşı birlik olmamız gerekirken tarafların inançları kültürleri nedeniyle ayrımcılık yapmaları halkı mağdur ediyor anlamıyorlar.
Ben chpye asla oyumu vermem dediğim halde son 2. seçimde hem oy verdim hemde Tevfik Göksu'nun Trabzonluları Yunan ilan ettiği videoyu yayınlayarak karadenizlilerin imamoğluna oy vermesine vesile oldum. Ama aynı bu toptancı zihniyet partizanlar nedeniyle muhalefeti de destekten vaz geçmek zorunda kaldım. imamoğlu cum. bşk. adaylığında gerilere düşmesinin sebebinin altında bile bu kör ithamlar var ama görmek istemeyene zorla gösterecek değiliz Böyle didişir gideriz Politikacılar her devirde ensemizde baza pişirir biz bizi tokatlayanları değil birbirimizi tokatlamaya devam ederiz.
Milletçe cehalet karanlıklarındayız

--------------
Özkan Güngör
Abdullah Gözaydın Eline yüreğine sağlık abicim özetlemiş zahmet etmiş yazmışsın teşekkür ederim..
Siyasette adam parti ayırmadan hepsine yazdıklarına katılıyorum.
Cahillik cehalet İslamiyeti bilmeden okumadan ondan bundan duyarak dinleyerek öğrenen büyük bir kesim var ülkemizde malesef yüzde 35 -40 gibi bir nüfus sıkıntı bu.
İslamiyetle dini ile partisini donatmiş aklınca kutsallaştirmiş liderini mübarek dokunulmaz saniyorlar.
Ne anlatırsan anlat değişmez kafa bunlar..
Ayrıca şunu söylemeden geçemeyeceğim bugün bütün algılara karalamalara rağmen İmamoğlu çeketini koysa cumhurbaşkanı olur.
Sakın bunun ben öyle istedim böyle olur anlama.
Ülke sadece yandaş medyadan muhalif medyadan ibaret deyil.
Ayrıca İslamiyet partilerin liderlerin tekelinde ve onlara ait deyil.
Partiler bildiğimiz dernek statüsünde, islam İslamiyet ise evrenseldir..Biri yaşam biçimi yönetim şekli, diyeri inancim maneviyatim.
Bu ikisi çok farklı şeyler

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • BEHLUL
    1 yıl önce
    VE BU HATUNUN TRT DEKİ GÖREVİNE SON VERİLMİŞ TRT DE DİNCİLİK, MEZHEPÇİLİK TAASSUBU YAPANLARDA KAPIYA KONULMALI LAİK DEVLET GÖREVİNİ LAİKLİK KURALLARINA GÖRE YAPMALIDIR HALKIN ÇOĞU MÜSLÜMAN DİYE RİYAKARLIK YAPMAMALI TC. DEVLETİNİN DİNİ YOKTUR KAMU GÖREVLİSİ MEMURLAR VE POLİTİKACILARDA DİNİNİ MİLLİYETİNİ ÖN PLANA ÇIKARMAMALI